2 ocenění pro TJ v anketě Nejlepší sportovec Středočeského kraje

V Kralupech nad Vltavou byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Sportovec Středočeského kraje. Anketu pořádá Středočeský kraj a Středočeská krajská organizace ČUS. Letos bylo v anketě nominováno 241 sportovců, týmů a trenérů. Anketa Sportovec roku je skvělým způsobem, jak namotivovat děti a mládež ke sportovním výkonům a sportovce povzbudit k ještě lepším výkonům. Středočeský kraj sám podpoří sportovní aktivity v letošním roce za posledních 20 let nejvyšší částkou ve výši dosahující téměř 114 milionů korun. Nově v anketě byla i kategorie Fair Play.  Vítězem ankety se stal čtvrtkař Matěj Krsek a jak se dařilo sportovcům Tj Auto Škoda

5. místo získal judista Adam Kopecký. Na Oceán Open v Austrálii vybojoval stříbro. Startuje na Grandslamovém okruhu a bojuje o účast na Olympiádě.
9. místo v kategorii Největší sportovní talent získal devítiletý Renat Tokariev. Renat získal bronz na mistrovství světa v kumite organizace SKIF kumite žáků do 12 let bez rozdílu hmotnosti.