Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

Karatista Damian Ona zvítězil na národním poháru

Náročný víkend prožili karatisté TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. V sobotu je nejprve čekalo soustředění reprezentace, které vedl gruzínský reprezentant a dvojnásobný mistr světa Gogita Arkania. V neděli se boleslavští borci vydali do České Lípy na 1. kolo národního poháru a bojovali o postupová místa na Mistrovství České republiky.

Číst více

Stříbro pro Davida Vernera na MČR v dálkovém plavání 5km

V neděli 7.4.2024 proběhlo Mistrovství České Republiky v dálkovém plavání na Podolském 50m bazénu a to na vzdálenost 5 km. David Verner ročník 2007 z mladoboleslavského plaveckého oddílu se s tratí popral výborně a pokořil hodinovou hranici: časem 59 minut 19 sekund si vybojoval 2.místo v kategorii mladšího dorostu.

Číst více

Plavci ve finále MČR družstev

Uprostřed letní sezóny byl na programu jeden ze středobodů plavecké termínové listiny – finále Mistrovství ČR družstev, kde se sešla TOP družstva z celé země, poprvé se této akce účastnili i mladoboleslavští muži. Ženy, které se v minulosti několikrát účastnily, zůstaly tentokrát u bran semifinále.

Číst více

Black Tigers Cheerleaders uspěli v mezinárodní konkurenci v Praze

Pražská mezinárodní soutěž pořádaná Českou asociací cheerleaders, z.s., která se konala v sobotu
23. 3. 2024 v hale Královka na Letné. Soutěž byla určena pro členské kluby ČACH a zahraniční hosty. České týmy zde svedly boj o nominaci na ICU Mistrovství Evropy 2024. Soutěž je součástí seriálu České národní cheer ligy (CNCL) a Evropské cheerleadingové ligy (ECL). Náš tým B.T.C. bojoval v 10 kategoriích a přivezl si krásné 2.a 3. místo ...

Číst více

Eskymování v bazénu Sokolovna skončilo

Jiří Škvrna, předseda 1. otužileckého klubu shrnul a poděkoval panu Macounovi a Kuchtovi za vstřícnost a ochotu podpořit tento úžasný sport. "Věřím, že bazénu pomohla i naše finanční podpora z vybraných příspěvků". Jak je vidět na fotkách tréninky eskymování  využívala i naše mládež – hlavně 8. oddíl vodních Skautů, je skvělé, že náš bazén se využívá takto na maximum. Těšíme se na zimní sezónu 2024/25 a doufáme, že se podaří z Eskymování udělat tradici. 

Číst více

Velká cena Ústí nad Labem za účasti plavců TJ AŠ MB

Po jarních prázdninách zavítali mladoboleslavští plavci na Velkou cenu města Ústí nad Labem, která se konala již po deváté. V nabité konkurenci nejen z řad českých plavců, ale i zahraničních, se více dařilo mladším plavcům, kteří si vyplavali nejen cenné kovy, ale i nutné kvalifikační časy pro nominaci na ODM na 50 metrovém bazénu.

Číst více

Karatisté Auto Škody získali 35 medailí.

Boleslavští karatisté si zpestřili svůj tréninkový plán a vyrazili na pražský turnaj KAMIWAZA CUP 2024, kterého se zúčastnilo téměř 450 závodníků ze všech koutů republiky. Boleslavští borci se mohou pyšnit ziskem 15 zlatých, 10 stříbrných a 10 bronzových medailí. Velice skvělé výkony podali nejmladší členové klubu. Gia Nentwich a Barbora Hrbáčková, obě děvčata nejen že získala dvě zlaté medaile, ale především jednoznačně převýšily své soupeřky a předvedly skvělé výkony. Mark Marushchakivskyi vybojoval tři zlaté medaile, Richard Ljapin a Vsevolod Riabukha po jedné zlaté medaili.

Číst více

DĚTSKÁ OLYMPIÁDA 4. 5. 2024

S sebou sportovní obuv, svačina, pití....

Program:    prezentace - 13,00-13,45hod.

                    zahájení -14 hod

                    plnění disciplín 14,30-......?

- vyhlášení -  po ukončení  a napsání diplomů  
- vyhlašovat se bude v kategoriích do 6.místa
 

startovné : místní +děti LO  100,-Kč

                  ostatní 150,-Kč

                  nenahlášení 200,- Kč

 Nahlaste děti nezávazně předem/celé jméno + rok narození/ - urychlíte tím prezentaci.(rychlejší je děti škrtnout, než všude vypisovat)

                    CENY MÁME PRO KAŽDÉHO

 Pro děti od 3 až 4 let  a ty starší do ročníku 2007

 

těšíme se Iva Müllerová  a kolektiv 

na tel:    603 230 969    iva.mullerova@tiscali.cz

 

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno