Evolution Cheer Battle

28.1.2023 Cheerleaders - druhé závody v sezóně a opět úspěch.

JUDO Podještědské poprání v Liberci

mldoboleslavský oddíl judistů TJ Auto Škoda vyrazil se čtyřmi začínajícimi judisty (max. 5. kyu) do Liberce a podařilo se jim vybojovat dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Karatisté Auto Škody vítězí i v novém roce

Druhý lednový víkend patřil již tradičně Novoročnímu turnaji v karate organizace SKIF. Zároveň se jednalo o třetí kolo národního poháru, kde se karatisté utkali o důležité body pro nominaci na Mistrovství světa v Maďarsku.
V 6ti členném týmu borci TJ vybojovali 7 zlatých a 4 stříbrné medaile.

Adam Kopecký v pořadu Všechnopárty

Adam Kopecký v pořadu Karla Šípa Všechnopárty na České televizi pohovořil o JUDO a o plánech. Shlédnou zde

4. otužilecké závody na Jizeře

1 . OTUŽILECKÝ KLUB TJ AUTO ŠKODA pod záš????tou Mgr. Daniela Marka, náměstka primátora statutárního města Mladá Boleslav, pořádá 4. ROČNÍK SOUTĚŽE ZIMNÍCH PLAVCŮ
TRATĚ: 100m, 250m, 500m, 750m, 1000m na Jizeře v Mladé Boleslavi
START: 14. 1. 2023 11:30 h
KDE: Krásná louka

Cyklistika - DOMÁCÍ ŠAMPIONÁT V ROCE 2023 SE POJEDE V MLADÉ BOLESLAVI

Město cyklistiky Mladá Boleslav bude dějištěm mistrovství republiky v roce 2023. Jednomyslně o tom rozhodla cyklokrosová komise Českého svazu cyklistiky. V Mladé Boleslavi je nejčastějším pořadatelem domácího šampionátu, v roce 2023 si to krosaři o medaile rozdají v tomto městě již po čtrnácté. Mistrovství ČR se tradičně pojede začátkem ledna dle kalendáře UCI.

Novinářská anketa Sportovec roku 2022

Deset nejlepších sportovců, tři nejúspěšnější kolektivy, Sportovní legenda, nejlepší junior a vítěz kategorie Oddanost sportu převzali svá ocenění v rámci pořadu Sportovec roku 2022, který moderovala Daniela Písařovicová na programu ČT1. V 64. ročníku odborné ankety Sportovec roku, vyhlašované Klubem sportovních novinářů, přispělo svými hlasy 223 žurnalistů. TJ Auto Škoda reprezentoval judista Adam Kopecký, který se umístíl na 3. místě v kategorii nejlepší junior.

Karatisté TJ Auto Škoda přejí kouzelné Vánoce

Na viděnou na tatami.