Boleslavští karatisté slavili úspěch na Národním poháru v Brně.

Poslední zářijovou neděli se vydali karatisté TJ Auto Škoda Mladá Boleslav na 1.kolo národního poháru federace SKIF do jihomoravského Brna. Nutno podotknout, že se po prázdninách blýskli velice dobrými výkony.
Poněkud nestandardně začaly závody disciplínou kumite. První na řadu šli žáci do 30kg. Do finále se probojovali naši dva závodníci. Michal Ivanchuk a Renat Tokariev. Po taktickém zápase bral zlato Renat a stříbro Michal. Vyšší věkové i váhové kategorie se naši borci nezalekli

Adam Kopecký bronzový na Mistrovství Evropy juniorů 2022 v Praze.

Český Svaz JUDO pořádal po 15 letech ME juniorů a po Adamově bronzu z MS juniorů v Ekvádoru zde byla velká očekávání. Adam je naplnil a vybojoval bronz i na ME juniorů 2022 v Praze. Podle ranking listu byl Adam nasazený a první kolo měl volný postup. Ve druhém kole se utkal s Ukrajincem Klymovem kde Adam rozhodnul až v první minutě prodloužení osobní technikou Tomoe Nage. Ve třetím kole se Adam vypořádal s Řekem Kapsourosem za 13 vteřin. Ve čtvrtfinále narazil Adam na reprezentačního kolegu Ivanku, nad kterým vyhrál technikou držení. V semifinále se utkal s budoucím vítězem Ázerbájdžáncem Hajiyevem, který šel hodně na tělo a poslal Adama do boje o 3. místo. Boj o bronz se Švýcarem Bonferronim byl velmi dramatický a fyzicky náročný. Zápas se protáhl o tři a půl minuty do prodloužení. Po 15 minutách Adam kontroval Švýcarův nástup a bodoval na wazari a právem si odnesl bronz z ME, za podpory domácího publika.
Děkujeme Adame

Město Mladá Boleslav podpořilo sportující děti

Naše TJ Auto Škoda Mladá Boleslav obdržela od statutárního města Mladá Boleslav mimořádnou podporu na sezónu 2022 / 2023
ve výši 250,- Kč na jednoho člena, který má trvalé bydliště na území města Mladá Boleslav za účelem snížení členských příspěvků.
O tuto částku budou poníženy členské příspěvky TJ.
Děkujeme za podporu.

veletrh volnočasových aktivit pro děti

TJ Auto Škoda úzce spolupracuje s městem Mladá Boleslav a podpořila akci pro děti a rodiče, kterou uspořádalo město prostřednictvím svého nadačního fondu Šance pro děti. Proběhly také ukázky jednotlivých aktivit a rozhovory s vedoucími či zástupci týmů.

Boleslavský paddleboarding má další medaile z Českého poháru

Jesenická přehrada hostila 19. – 21.8.2022 letošní sedmou sérii závodů ČP, jejíž součástí bylo mistrovství republiky Dragonboardů a MČR handicapovaných sportovců v Parapaddleboardingu. Náročný program ještě ztížilo počasí, v pátek i většinu soboty se závodilo v hustém dešti, v neděli sice nepršelo, zato se přidal vítr a vlny.

Linda Syrovátková si první den dopádlovala pro stříbrnou medaili v technical race

Adam Kopecký bronzový na Mistrovství světa juniorů 2022 v Ekvádoru.

Adam v úvodním zápase zdolal borce z Tádžikistánu v prvních vteřinách prodloužení. Ve druhém kole si poradil s reprezentantem Ekvádoru dvě wazari za 40 vteřin. Ve čtvrtfinále Adam podlehl Francouzovi Aregbovi na wazari. V následných opravách Adam zabojoval. Prohrával s Uzbekem Murtozoevem na wazari a ještě se dostal do držení, ale podařilo se mu uvolnit a následně držením zápas vyhrát. Ve finálovém bloku narazil na Švýcara  Bonfferoni Aureliena ve vyrovnaném zápase Adam rozhodl opět držením v poslední půlminutě a vybojoval bronz pro Českou republiku. Videa zde

VOLNOČAS EXPO pro Mladou Boleslav

31.8. 2022 od 9:00 do 16:00 hodin v Domě kultury

• Hledáte ten správný zájmový kroužek pro vaše dítě?
  • Víte, jaké sportovní, taneční či jiné aktivity existují na mladoboleslavsku?
  • Rádi byste shlédli ukázky jejich práce?
  • Máte dotazy a rádi byste získali odpovědi?

Přijďte ve středu 31.8. 2022 do Domu kultury a objevte svět kroužků, sportovních klubů a zájmových organizací na Mladoboleslavsku.

Pořadatel: Mladoboleslavský nadační fond Šance pro děti pod záštitou náměstka Mgr. Daniela Marka.

Program: zde

Oddíl kanoistiky a SUP má vicemistryni republiky 2022

O víkendu 22.-24.7. se na Dalešické přehradě konalo mistrovství České republiky v paddleboardingu. Linda Syrovátková stála na stupních ve všech třech disciplínách hodnocených společně jako overall do MČR. V páteční sprintu postoupila z první rozjižďky přímo do finalové jízdy, kde do posledních metrů bojovala o vítěztví….nakonec z toho bylo “až” 3.místo, ale chyběly centimetry ????. V sobotu v technical race a v neděli v long distance Linda našla přemožitelku jen v loňské šampijoncea vítězce Českého poháru, se kterou svedla vyrovnaný souboj a v obou závodech si dopádlovala pro stříbro. Tyto výkony ji v celkovém hodnocení vynesly titul vicemistrině České republiky pro rok 2022 v kategorii dívek do 15 let.

• Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30