Zprávy

Mladoboleslavský paddleboardning SUP MB TJ Auto Škoda slavil obrovský úspěch na MČR – 2. msto týmů, titul Mistryně ČR a nominaci na Mistrovství světa

Linda Syrovátková získala titul Mistryně ČR a mladoboleslavský paddleboardový oddíl SUP MB odsadil na MČR  skvělé 2. místo v soutěži týmů. Stříbrnou a bronzovou medaili přidali ještě chlapci z kategorie do 12 let Max Hašek a Lukáš Šíp. Velkou pochvalu si zaslouží i dívky do 15 let Julia Tůmová  a  Eliška Hašková za 8. respektive 9. místo. Body pro tým přidali i trenéři za 3. místa ve veteránských kategorich Miloš a Petra Syrovátkovi

Číst více

Karatisté Auto Škody bodovali i na dětské olympiádě dětí a mládeže

Centrem Her XI. letní olympiády dětí a mládeže 2024 se od 23. do 27. června staly České Budějovice, kde proběhlo v neděli i slavnostní zahájení na Náplavce. Do výběru středočeského týmu pro disciplínu karate se dostali i čtyři karatisté z Mladoboleslavské Auto Škody a to Damian Ona, Viktorie Chmelárová, Jakub Horák a Tereza Kaulfusová. Celý tým vedla boleslavská trenérka Ludmila Nentwich.  Soutěž v karate se netradičně konala dva dny. V pondělí čekala závodníky disciplína kata a v úterý kumite.

Číst více

Paddle fest Jizera 2024 úspěšně za námi

O víkendu 22.-23.6.2024 se Jizera v Podlázkách u jezu zaplnila paddleboardy. Pádlovat se vlastně začalo už v pátek, kdy pořadatelé Paddlefestu připravili workshop pro studenty boleslavského SZŠaVOŠ a pokračovat se bude i v posledním předprázdninovém týdnu kurzy pro 9. ZŠ. Do Boleslavi se na letošní 4. zastávku Českého poháru sjelo více než 70 závodníků a na staru byli i účastníci ME v rychlostní kanoistice, které proběhlo minulý týden a jehož součástí byl poprvé v historii paddleboarding.

Číst více

Jan Brunner zlatý na Evropském poháru nadějí JUDO

O víkendu se ve Slovinské Hoče konal Evropský pohár nadějí, kam se sjelo 203 bojovníků z 86 klubů ze 13 států. Fantastické zlato vybojoval Jan Brunner +73kg U15. V mezinárodní konkurenci bezu zaváhání porazil soupeře z Bosny a Hercegoviny, Maďarska a Chorvatska a poslechli jsme si českou hymnu. Vynikající výkon. Díky Honzo.

Číst více

Karatisté TJ Auto Škoda vybojovali medaile na MČR Beginners

Mladoboleslavští karatisté se minulou sobotu 15. června zúčastnili Mistrovství ČR karate Beginners, které je určeno pro začínající karatisty, konaném v malebném městečku Dubňany poblíž Hodonína.

Číst více

Mladoboleslavští plavci trápili soupeře na letním Mistrovství ČR OPEN

Konec letní sezóny byl opět završen vrcholnou akcí konanou tentokrát v Ústí nad Labem. Mistrovství České republiky OPEN hostilo plaveckou elitu z celé země, a z našeho klubu, i přes lehčí marodku, vyrazilo celkem 6 plavců. Vítězství jsme se bohužel nedočkali, ale i tak byly k vidění kvalitní výkony, důkazem toho jsou dvě účasti v semifinále a jedno finále B.

Číst více

Cheerleading Mistrovství ČR v Brně

16. 6. 2024 se náš tým  Black Tigers zúčastnil Mistrovství malých divizí ČR v Brně.
Jsme neskutečně pyšní na všechny sportovce týmu Black Tigers.
Vezeme z posledních závodů krásná a cenná umístění.
S hrdostí tedy oznamujeme, že:
Performance duo mini jsou Mistři ČR,
Performance duo senior jsou vícemistři ČR
Performance duo primary vezou bronz.

Číst více

Paddleboarding poprvé jako součást mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice a s boleslavskou účastí

Do maďarského Szegedu se minulý týden kromě rychlostních kanoistů sjeli i nejlepší evropští paddleboardisté. V české výpravě byla i sedmnáctiletá závodnice ze SUP MB TJ Auto Škoda Linda Syrovátková, která startovala ve všech vypsaných disciplínách, sprintu na 200m, technical race na 1000 m a long distance na 9 km.

SPRINT ženy 17.;TECHNICAL RACE  ženy 13.;LONG DISTANCE juniorky 6.