Zprávy

Adam Kopecký vybojoval bronz na ME JUDO juniorů v Luxemburgu

V pátek 10.9.2021 vybojoval Adam Kopecký bronz na Mistrovství Evropy JUDO Juniorů v Luxemburgu. V 18 letech ve váhové kategorii – 81kg, je to fantastický výkon a zlepšení. Na ME 2020 skončil na 5. místě. Cesta k tomuto úspěchu nebyla jednoduchá. Složitou přípravu v pandemické době zvládl národní tým na výbornou. A jak probíhal turnaj? ME se zúčastnilo 43 zemí, 351 judistů z toho 210 juniorů a 31 v Adamově váze. Adam vyhrál svou skupinu, nejdříve porazil v golden score Belgičana, pak v závěru zápasu porazil Moldavce. Ve čtvrtfinále si poradil se Švýcarem, kdy ustál jeho útok a využil tlaku soupeře ve svůj prospěch. V semifinále se Adam nechal smolně chytit na zádech a podlehl Francouzovi. V boji o bronz se Adam ujal vedení zápasu úspěšnou technikou Tomoe Nage, kterou se mu podařilo zopakovat ještě v závěru zápasu a porazil Fina.

Číst více

Nábory 2021/2022

Rozpis náborů do sportovních oddílů

Číst více

Adam Kopecký startuje na MS JUDO

Adam Kopecký po úspěchu na ME v Lisabonu, kde vybojoval 9. místo, dnes 9.6.2021 startuje na MS v Budapešti. Ve váhové kategorii -81kg společně s Jaromírem Musilem. 5 kontinentů, 118 států, 664 bojovníků z toho 386 můžů v Adamově kategorii 77 jsou propozice pro dnešní adrenalin.

Rozlosování zde

Video přenos zde

Číst více

Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA

S účinností ode dne 24. května 2021 od 00:00 hod. do odvolání platí:
Sportovní příprava amatérských sportovců organizovaná sportovními svazy POVOLENA za podmínek, že: https://agenturasport.cz/vlada-schvalila-restart-profesionalniho-sportu/

 

Číst více

Judo Talkshow Adama Kopeckého

Judo Talkshow dorosteneckého mistra Evropy a světa Adama Kopeckého

https://www.czechjudo.org/judo-talkshow-adam-kopecky

Číst více

Minuta ticha za oběti pandemie

V poledne v pondělí 22. 3. proběhne minuta ticha za oběti pandemie. Více na www.minutaticha.cz.

Více informací o možnostech sportovních příprav na Covid Portal

Aktuální opatřeni

Číst více

Jaroslav Hrdý

Zemřel náhle v pondělí 15. března 2021 ve věku 77 let.

S naším drahým zesnulým se naposledy rozloučíme smutečním obřadem 

v pátek 19. březuna 2021 v úzkém kruhu rodiny

v obřadní síní na Novém hřbitově v Mladé Boleslavi.

Parte zde

Číst více

Mladoboleslavský sportovec 2020

Ani ve složité společenské a sportovní době se sportovci TJ Auto Škoda neztratili. Dařilo se především venkovním sportům. Cyklokros vyhrál 1. místo v kategorii kolektiv mládeže do 18.let, cenu přebral trenér Petr Dlask, který v kategorii trenérů skončil na 4. místě, pak 3.misto v kategorii Kolektiv přebral předseda oddílu Anonín Ungermann a Vanda Dlasková vyhrála nejprestižnější cenu jako TALENT DO 18 LET. Cyklokros měl ještě v první dvacítce v jednotlivcích další úspěšné sportovce, 8.Tereza Vaníčková, 11. Jakub Říman, 13. Elizabeth Ungermanová. V kategorii Talent do 18 let byla 8. Karolína Frydrychová (cyklokros) a 9. Natálie Štěpánková (plavání, vodní záchranný sport).  Jan Penica (JUDO) byl uveden do síně slávy jako 40. laureát v této letité anketě za svůj celoživotní přímos sportu a vychově dalších generací sportovců a trenérů. V kategorii Jednotlivců se na 6. místě umístil Adam Kopecký (judo). 4. místo v kategorii Kolektiv mládeže obsadilo plavání a  Petra Janečková (cheerlaeding) obsadila 10. příčku v kategorii Trenér cvičitel a Black Tigers obsadili 10. příčku v kategorii Kolektiv mládeže. 

Číst více


Aktuálně

Důležitá informace

Tento vebový portál je k dispozici všem oddílům TJ pro prezentaci výsledků a jiných sdělení souvisejících s jejich činností.

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

Sdělení TJ

Pro aktualizaci stránek vašeho oddílů kontaktujte webového administrátora na e-mail adrese stanekmi@gmail.com nebo telefonicky na 604 292 722