Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

ESKYMOVÁNÍ

začínáme již od 1. 12. 2023 každý pátek od 21:45 v Sokolovně v Mladé Boleslavi za 200,-Kč

Přihlášení na telefonu 606 675745 nebo e-mail info@1okmb.cz

rádi poradíme i těm, kteří se to učí 

každý pátek i v roce 2024

parní lázně v ceně +  garážování pro kajaky v kotelně

Číst více

JUDO 3 zlaté a bronz z Pražského adventního poháru

děti kategorie U10 sbíraly soutěžní zkušenosti v Liberci a starší kategorie bojovaly v Prace. Díky patří trenérům i všem závodníkům za nasazení a bojovnost. Pro mnohé to byly poslední závody ve věkové kategorii a od nového roku postoupí do vyšších a možná změní i váhovou kategorii, ale to už patří ke sportu a je to jen další výzva k překonání. Držíme palce.

Číst více

Karatisté Auto Škody vybojovali medaile na Mistrovství republiky beginner

Poslední listopadový víkend se konaly dva důležité turnaje v České Lípě. Kvalifikační turnaj a Mistrovství ČR beginner, které je určeno začínajícím karatistům. Na obou turnajích si vedli boleslavští závodníci skvěle. Z republikové šampionátu přivezli celkem sedm medailí.

Číst více

Boleslavští karatisté získali 16 medailí na národním poháru SKIF v Praze

V sobotu 11.listopadu se v Pražských Břežanech konalo 1.kolo národního poháru SKIF, které ho zúčastnili i karatisté Auto Škody Mladá Boleslav. Boleslavští karatisté vybojovali celkem 16 medailí. A to 7 zlatých, 2 stříbrné a 7 bronzových medailí. 

Číst více

Karatisté získali 10 medailí na Chemnitz Open 2023

Vynikajícího výsledku dosáhli karatisté TJ Auto Škoda při svém prvním týmovém mezinárodním výjezdu. Na německém turnaji Chemnitz open 2023, které se konalo 18.listopadu, vybojovali 10 medailí. Turnaj, na kterém startovalo bezmála 600 závodníků, ze 7 zemí světa (Německo, Polsko, Alžírsko, Rakousko, Česká republika, Indie, Maroko), byl organizátorskou ozdobou. Pořadatelé odvedli skvělou práci, nedostali se do časového skluzu a zázemí bylo též velice dobře zajištěno.Tento výjezd brali boleslavští karatisté jako novou zkušenost okusit mezinárodní závodní pole a přípravu na blížící se Mistrovství České republiky.

Číst více

Mladoboleslavští veteráni vítězili na MČR masters v České Lípě

Osmé zimní Mistrovství ČR masters v České Lípe, které je mimojiné spojeno s Korunní Cupem, se nemohlo obejít bez účasti plavců z AŠMB. Reprezentovat náš klub jela sedmičlenná výprava ve složení: Radka Brabcová, Martin Brucha, Blanka Grulichová, Ondřej Eliáš, Jiří Janovský, Lukáš Sobotka a Radek Šitera.

Číst více

Stříbrný Adam Kopecký na Oceania Open JUDO v australském Perthu

Český reprezentant Adam Kopecký se na turnaji Oceania Open v australském Perthu probojoval až do finále, kde podlehl italskému závodníkovi Giacomu Gambovi. Kromě medaile si tak domů veze i slušnou porci bodů do olympijské kvalifikace.

Číst více

3. ročník ŠKOENERGO CUP JUDO

11.11.2023 přijelo do městské sportovní haly v Mladé Boleslavi bojovat 156 závodníků z 25 klubů. Na třech zápasištích soutěžily kategorie U12, U14 a U16. Oddíl JUDO s TJ Auto Škoda Mladá Boleslav uspořádal soutěž za přispění krajského svazu JUDO a za podpory města, výrobce čisté energie ŠKOENERGO, distributora energie CEFIL, přepravce TOPTRANS a dealerství AUTO ELSO. Jak se dařilo domácím?

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno