Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

Karatistka Gia Nentwich se stala nejmladší vítězkou na Poháru Bojovníků

Pohár bojovníků – Česká Lípa. Poslední závody, které čekaly na mladoboleslavské karatisty do konce školního roku.  Každoroční turnaj, který je věnován nejmenším a začínajícím karatekům.

Číst více

Boleslavský paddleboarding poprvé na mezinárodní scéně a hned tři trofeje

Duhá zastávka série Českého poháru na Máchově jezeře proběhla 3. - 4. června a předcházelo jí třídení soustředění nadějných českých pádlerů. Naše šestnáctiletá juniorka  Linda Syrovátková zde načerpala nové zkušenosti a ve všech třech víkendových závodech stála na bedně. Long distance  a technical race 2. místo v juniorech U19 (v ženách cekově 4.). Parádní podívanou pak nabídl divácky atraktivní sprint. Linda po zozjížďkách těsně nepostoupila do finále A, ale vítěztví ve finále B ji tam posunulo. V nuvěřitelé a takticky zvládnuté jízdě v hlavním fikále s fotofinišem v cíli přivezla SUPu MB zlato (v hlavní katekorii žen OPEN 2.místo)

Číst více

Boleslavští karatisté se neztratili ani na MČR FSKA

Poslední závody pro „A“ tým se konaly v České Lípě. Šlo o Mistrovství ČR FSKA, tedy pouze o disciplíny kata. Ačkoli se boleslavský oddíl zaměřuje spíše na kumite, i tady sklízel úspěchy, uvedla Ludmila Nentwich 

Číst více

JUDO 2x zlato a 2x bronz z Kamenice

V neděli 11.6.2023 proběhl Memoriál Václava Břízy Kamenice cup, který byl pro kategorii U14 nominační soutěží na Mistrovství České republiky. Starší kategorie judistů ladily formu na nadcházející Český pohár v Jablonci, který bude nominací na MČR pro tyto kategorie.  A jak se dařilo mladoboleslavským judistům?

Číst více

Cheerleaders 2x bronz na MČR 2023

3.6. Cheerleaders absolvovali MČR 2023 a ve velké konkurenci se jim podařilo získat krásné 3.místo. Ze 13 týmů v juniorské kategorii jsme byli 3. a následně bronz v seniorech. 

Číst více

Karatisté Auto Škody dominovali i na Národním poháru

Poslední květnová neděle patřila 2.kolu národního pohárů žáků v karate. Jednalo se o přímou nominační soutěž na Mistrovství České republiky, které se letos bude konat v prosinci v Karlových Varech. Velice povedená soutěž byla podpořena výbornou organizací a bezchybným časovým harmonogramem. K vidění bylo mnoho zajímavých zápasu a každá kategorie sčítala bezmála 30 závodníků.

Číst více

JUDO - zlato, stříbro a dva bronzy z Trilobit cupu v Králově Dvoře.

Mladoboleslavský oddíl byl 12. v úspěšnosti z 24 oddílů, které dohromady přivezly 104 bojovníků. Nejlépe se dařilo Kateřině Ondráškové -52kg, která porazila všechny své soupeřky a vybojovala zlato.

Číst více

Karatisté vítězili i na Soptíku, Tokariev bral 3 zlaté medaile

Ústecký Soptík – tentokrát se mladí karatisté sjeli do Ústí nad Orlicí, kde změřili své síly. V silně obsazené konkurenci se boleslavští borci neztratili.

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno