Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

Boleslavská juniorka Linda Syrovátková vybojovala na mistrovství světa v paddleboardingu 12. místo v technical race.

Linda se nominovala na MS do francouzského Les Sables d’Olonne v kategorii žen i juniorek, ve čtvrtek 28.9. jí v ženském semifinále o jedno místo ji utekla finálová účast. V pátek 29.9. pak v juniorském finále dopádlova pro celkové 12. místo.

Číst více

Mistrovství světa v paddleboardingu ISA World SUP & Paddleboard Championship 2023 Les Sables-d'Olonne, France

Boleslavský SUP MB, TJ Auto Škoda má zastoupení na MS ve francouzském Les Sables-d´Olonne 

Juniorka Linda Syrovátková si vypádlovala nominaci na dvě největší světové paddleboardové  akce ve Franci a Thajsku. První z nich pávě pobíhá.

Na nedělním zahájení na pláži Atlantiku nesla spolu s Matyášem Soukupem českou vlajku a sypala při slavnostním rituálu písek z českých pláží. Ve čtvrtek 28.9.2023 se bude snažit probojovat  dál z rozjížděk technical race mezi dospělými a v pátek ji čeká finále juniorek. V neděli 1.10.2023 bude spolu s Matym Soukupem, Kačkou Trdlovou a Tomášem Grošupem usilovat o body do poháru národů v smíšené štafetě.

Živý přenos a záznamy je možné sledovat ZDE 

Číst více

Boleslavští karatisté získali 9 medailí

Karatisté Auto Škody se v sobotu 23. září zúčastnili 21. ročníku Wakizasi cupu v Nymburce, ale radosti a dobrého pocitu z absolvovaných závodů si však, s ohledem na jejich průběh, vůbec neužili.

Číst více

Sportovci TJ Auto Škoda se aktivně zapojili do charitativního běhu

ve středu 13. 9. se sportovní kluby účastnily devátého ročníku běhu TERIBEAR na pomoc dětem v nouzi podporovaného Škoda Auto. 2600 účastníků naběhalo 21 326km a celkově přispěli částkou převyšující 400 000,-Kč. Dále pokračoval happening Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem ještě 10 dní online a zde se podařilo téměř 30 000 lidí zdolat 368 373km a přispět tak částkou 7 387 476 korun. Děti a mládež si odnesly lepší fyzickou kondici, radost z pohybu a přispění dětem, které nemají takové štěstí. Výuka společenské odpovědnosti a sounaležitosti patří taktéž k sportovní výchově. 

Číst více

pátek 8.9.2023 byl v Mladé Boleslavi ve znamení sportu

Dopolední akce pro základní školy, zaznamenala velký úspěch. Od nejmladších, kteří si vyzkoušeli hokejbal, na boleslavské poměry nezvyklý šerm, florbal až po nejstarší ročníky, které si vydováděly u házené, volejbalu, basketu a atletiky. Velkým překvapením byly věčně obsazené stoly u šachistického oddílu.
Odpolední akce už byla určena pro širokou veřejnost, kde největší atrakcí byl oddíl otužilců. V parném dni vlézt do 2 °C vody to už chce velkou odvahu.
V rámci akce se mohli účastníci seznámit se sporty : atletika, basketbal, box, capoeira, cheerleaders, cyklistika, florbal, házená, hokejbal, hokej, judo, karate, otužování, plavání, pole dance, SUP, stolní tenis, šachy, šerm, taneční sporty, taekwondo, volejbal.

Číst více

Expo2023 - Veletrh volnočasových aktivit pro děti

Sobota 2.9. patřila v mladoboleslavském Domě kultury druhému ročníku akce Volnočas Expo, kterou pořádalo město společně s Nadačním fondem Šance pro děti. Naší zástupci byli vidět a slyšet. Oddíl Cheerleadrs s vystoupením skupiny Black Tygers rozproudily publikum a sklidily ovace. Proběhl i veselý rozhovor o novém sporutu "Paddleboarding"  sport vhodný pro celou rodinu. Další stánky nabízely informace od plavání až po JUDO. 

Číst více

Karatista Tokariev získal bronz na Mistrovství světa v kumite

Ve dnech 25. - 27. 8. 2023 se konalo v maďarském městě Györ Mistrovství světa v karate organizace SKIF. Tři mladoboleslavští závodníci oddílu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav byli nedílnou a velice výraznou součástí české reprezentace.
Cesta Renata Tokarieva za snem o účastí na MS nebyla vůbec jednoduchá. Po úprku z rodné Ukrajiny, která je již téměř dva roky sužovaná válkou, našel azyl v oddíle TJ Auto Škoda Mladá Boleslav. S trenérkou Ludmilou Nentwich si velice brzy našli cestu, jak společně trénovat a rozvíjet chlapcův talent.

Číst více

Paddleboaring na vlnách Baltu v polském Kolobřehu a vítězné vlně Českého poháru

Linda Syrovátková ze SUP MB vítězí v ČP 2023 a chystá se na mistrovství světa do Francie a Thajska

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno