Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

5 boleslavských plavců se představí na domácím mistrovství ČR

O víkendu 7. a 8. prosince zavítají do Mladé Boleslavi nejlepší 14letí plavci z celé České republiky, aby tak poměřili síly na Zimním mistrovství ČR ve své věkové kategorii.

Na tento vrchol sezóny se probojovalo celkem 168 plavců ze 69 klubů a ten boleslavský zde bude mít jednu z nejpočetnějších výprav. Náš oddíl zde bude reprezentovat pětice plavců: Michal Bednář, Karolína Maršíková, Filip Nýdrle, David Pekař a Natálka Tužilová.

Číst více

V neděli bylo na pláži plno

Nedělní hezké počasí vylákalo k vodě početnou skupinu lidí. 1. otužilecký klub si byl zatrénovat

Číst více

Adam Kopecký , mistr České republiky JUDO

Poslední mistrovská soutěž JUDO v roce 2019 přinesla boleslavskému oddílu JUDO zlatou medaili a po právu se jím v sobotu stal na MČR v Brně Adam Kopecký. Adam potvrdil pozici světové jedničky  a na domácím šampionátu nedal nikomu šanci. Nezastavil ho ani jeho reprezentační kamarád-účastník ME a MS a za cca 2,5minuty zkompletoval pro letošní rok všechny šampionáty, jak ME,MS, tak i MČR

V sobotu jsme měli ještě další zástupce v kategorii dorostu, Martina Procházku a Michala Chlupáče, ale bohužel vypadli hned v prvních kolech

Číst více

JUDO Mistrovství České republiky mladších a starších žáků a žákyň

V Mladé Boleslavi se představili nejlepší judisté v kategorii mladšího a staršího žactva. V sobotu 19.10. 2019 a v neděli 20.10. 2019  bojovalo  celkem 693 mladých judistů, chlapců i děvčat ze 199 tuzemských oddílů,  o  titul Přeborník České republiky 2019. Náš oddíl JUDO TJ AŠ Mladá Boleslav uspořádal tuto soutěž v prostorách sportovní haly na Ústředním stadionu. Slavnostní rámec této dvoudenní akce byl zahájen autogramiádou dvou nejúspěšnějších Českých judistů.  Lukáš Krpálek, letošní mistr světa a úřadující olympijský vítěz vytvořil dvojici s mladoboleslavským Adamem Kopeckým, letošním evropským a světovým šampionem v kategorii kadetů. Členové oddílu ve spolupráci s rodiči,  za podpory sponzorů, tělovýchovné jednoty a zástupců města se snažili poskytnout všem účastníkům turnaje zázemí na vysoké úrovni a co nejlepší podmínky pro sportovní výkony.   Bezprostřední reakce činovníků Českého svazu JUDO byla velmi příznivá a doufáme, že pořádání této prestižní akce nám bude svěřeno i v dalších letech.  Taky doufáme, že se brzy dočkáme  i lepšího sportovního zázemí pro JUDO v našem městě, což se objevilo i v předešlém volebním programu vedoucího politického seskupení.  Souhrné výsledky soutěže jsou na stránkách ČSJu, takže zde se zaměříme na výsledky našich závodníků.

Číst více

Náměstek Marek přijal mistra světa Adama Kopeckého

Adama po návratu z mistrovství světa v Kazachstánu čekalo přivítání na letišti v domácím klubu i na radnici.

http://www.mb-net.cz/namestek-marek-prijal-mistra-sveta-adama-kopeckeho/d-67093

Číst více

Rezervační systém Erlebaška

Vážení členové TJ,

Dnem 1.10.2019 byl spuštěn nový rezervační systém na naší chatě Erlebach. Odkaz na tuto rezervaci najdete na záložce Erlebaška  Rezervace ubytování bude možná pouze přes tento rezervační systém . Ceník od zimní sezóny 2019/2020 je jeho součástí. Členové TJ mají 20% slevu a jsou srdečně vítáni.

Číst více

Kam v sobotu za sportem

Oddil cyklistiky pořádá cyklkros závod kategorie UCI C1

více informací zde

Číst více

Adam Kopecký na MS kadetů v Kazachstánu

Adam Kopecký reprezentuje Českou republiku na Mistrovství světa kadetů JUDO. Necelý měsíc po mistrovství světa v Tokiu vstupuje na scénu další globální akce, světový šampionát kadetů. Od 25. do 28. září hostí vrcholnou soutěž kategorie do osmnácti let nejlidnatější město Kazachstánu Almaty. Soutěžit bude 5 kontinentů, 64 zemí a celkem 476 bojovníků.

čti více zde

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno