Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Zprávy

Vřele vítáme ledové borce

Vážení členové TJ,dovolte mi přivítat v naší tělovýchovné jednotě nový klub otužilců,který bude fungovat pod oficiálním názvem 1.otužilečký klub TJ Auto Škoda. Svojí základnu bude mít v naší loděnici resp. v její klubovně v Podlázkách,kterou bude sdílet společně s kanoisty. Přejeme našim novým členům hodně sportovních úspěchů a věřím ,že pod hlavičkou TJ Auto Škoda budou mít veškerou podporu.

Číst více

S lítostí oznamujeme,

že zemřel dlouholetý funkcionář Tělovýchovné Jednoty Auto Škoda Ing. Jan Jaroměřský

 

Číst více

Plavání 9 medailí z Letní Olympiády Dětí a Mládeže v Liberci

Celkově se plavcům našeho oddílu na LODM 2019 v Liberci dařilo výborně! kromě 9 medailí si vezou i osobní rekordy. Moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů!!

Natálka Tužilová 
sesbírala celkem 5 zlatých medailí (50K,100K,100M,100Z,200PZ) a jedno 4.místo na 100P

Simča Šindlerová
se představila na tratích (100P,200P,100Z,200Z,200PZ) na trati 200z se podívala do finále a umístila se na krásném 6.místě! 

Kuba Mittner
získal stříbrnou medaili na 200Z na 100Z a 400K obsadil 5.místo! Dále se představil i na 50K,100K a 200K

Bruno Brejcha 
plaval 200K,200P,100M,200M a 100P. Nejlépe dopadl na 200motýlek kdy doplaval na 8.místě

David Verner
získal stříbrnou medaili na 200M a smolnou bramborovou medaili na 100M dále se David ukázal v disciplínách 400K,200K a 100K, kde obsadil 5.,7. a 11.příčku

Michael Švásta
Sesbíral stříbrnou a bronzovou medaili (200Z,100Z) Míša ještě plaval 50K,400K,200PZ a 100K

Číst více

Adam Kopecký reprezentuje na EYOF - JUDO

Dorostenecký Mistr Evropy v JUDO Adam Kopecký byl dnes vlajkonošem na letním evropském olympijském festivalu mládeže v ázerbajdžánském Baku, kam odcestoval s Českým olympijským výborem a týmem JUDO s trenéry dorostenecké reprezentace Václavem Červínem a Jaroslavem Švecem.

Čas 21:42 https://www.youtube.com/watch?v=9O4a2gCE8Ho

Adam po Mistrovství Evropy v Polsku absolvoval dva tréninkové přípravné kempy na EYOF a je výborně připraven bojovat o další trofeje do své sbírky. Zápasy JUDO jsou na pořadu od 24. 7.  do 27. 7. 2019.  V JUDO se EOYF účastní 40 zemí a bojovat bude 299 kvalifikovaných judistů.

Celé hry je možné sledovat na youtube zde https://www.youtube.com/channel/UC_VfRSt5-90HEiJUV_anZxQ

Držíme palce všem sportovcům a přejeme zápasy fair play.

Číst více

Adam Kopecký mistr Evropy

Adam Kopecký, dorostenecká světová jednička -73kg, měl na ME (Casdet European JUDO Championship )ve Varšavě, postup v prvním kole volný, ve druhém kole porazil Belgičana Jarne Duycka, ve třetím kole porazil Bulhara Genadi Burdinyashki a na vítězství ve skupině porazil Turka Mahmut Ozgurbuz. V semifinále narazil na těžký odpor Ázerbájdžánce, Adam po dlouhé době v zápase prohrával, ale rychle skóre vyrovnal na závěr zápasu přidal další wazari a vybojoval postup do finále. Ve finále narazil na známého Itala Luigi Centracchio. Adam šel od začátku útočně a na třetí tomoe-nage získal první wazari, druhé wazari přidal z kontrachvatu ko soto gake a vybojoval tak titul mistra Evropy. Je to největší dorostenecký úspěch nejen pro mladoboleslavský oddíl JUDO a TJ Auto Škoda, z. s., ale celý Český svaz JUDO. GRATULUJEME Adame.

Číst více

OH a ME klepe na dveře

A je to tady, jeden z vrcholů sezóny pro reprezentanty mladoboleslavského oddílu JUDO se blíží.

Starší žáci Matěj  Kopecký a Lukáš Král si vybojovali účast na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci ve dnech 23-28.6.2019. Reprezentovat budou Středočeský kraj a do dějiště her se přesouvají již tuto neděli, kdy bude slavností zahájení.

 O pár dní později odlétá mladoboleslavský judista Adam Kopecký do dějiště ME dorostu, které se koná 27-29.6.2019 v polské metropoli Varšavě. Poslední dny přípravy strávil Adam v Chorvatsku. Svou účast si vybojoval v první polovině roku 2019, kdy dokázal nasbírat do WRL úctyhodných 300 bodů a na šampionát odlétá jako nasazená jednička.  Po skončení ME nebude český reprezentant odpočívat, v polovině července ho čeká další významný vrchol jeho JUDO kariéry EYOF (European Youth Olympic festival) 2019 v ázerbajdžánském Baku, kde je opět nasazený jako světová jednička.

Držíme mladoboleslavským judistům palce a fandíme

Číst více

Basketbalový oddíl TJ Auto Škoda oslavil 70 let svého trvání

Oddíl byl založen v roce 1949, kdy skupina basketbalových nadšenců  navázala na mezitřídní a  meziškolní utkání na reálce, průmyslové škole a obchodní akademii. Klub po skromných začátcích začal systematicky pracovat s mládeží, rozšiřoval  členskou základnu v chlapeckých i dívčích složkách a dnes se svými 188 členy, z toho 125 členy mládežnických družstev, patří k největším sportovním oddílům v Mladé Boleslavi.

Číst více

Adam Kopecký vybojoval zlato na světovém okruhu kadetů v JUDO

poslední zastávka JUDO World Cadets Tour 2019 na starém kontinentě bylo v portugalské Coimbře, kam se sjelo 550 judistů, 28 národností, ze 4 kontinentů a samozřejmě výprava ČR. Boleslavský judista nemohl ve výběru ČR chybět. V neděli nastoupil v kategorii MU -73kg, kde bylo 46 soupeřů ze 16 států. Adam byl nasazená jednička turnaje, a tak měl ve skupině A volný první postup. V prvním zápase skupiny smetl za 30 s australského borce Nightingala. V dalším zápase porazil italského judistu Viciho a v zápase o vítězství ve skupině narazil na francouzského závodníka Hachema. Celou základní skupinu Adam prošel do 1 minuty, neuvěřitelné. V semifinále Adam narazil na hodně houževnatého Silvu z Brazílie. Tvrdý boj, kde soupeř dostal dva tresty, nakonec Adam vyhrál technikou držení. Ve finále si Adam poradil s hodně technicky zdatným Lybrechtem z Francie, když se mu podařila dvakrát osobní technika Tomoe-Nage a třetí zlato ze světového okruhu kadetů putuje do Mladé Boleslavi. 

Číst více


Aktuálně

Úřední hodiny

 

  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek 09:30 - 12:0013:00 - 15:30
  • Pátek Zavřeno
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno